Process TR

Designnobis [dɪˈzaɪnˈoʊbiːz] anlambilimdeki karşılığıyla felsefemizi tek kelimede en iyi şekilde ifade ediyor: Bize Göre Tasarım [dizayn-o-biz] 

Bize göre tasarım, yalın ancak farklı, basit ve etkili, işlevsel ve estetik, ayrıntı ile keyif katan, sürprizi içinde gizli bir çizgiyle şekilleniyor. Çoğul faktörlerin çoklu boyutlarında, arakesitlerde konumlandırdığımız keşfedilmemiş problemlere getirdiğimiz çözümlerle yenilikçi ürünler geliştiriyoruz. Tasarım sürecinin her aşamasında etkin rol oynayarak, toplam hizmeti hedefliyor, müşterilerimize üretime hazır ürün ve mekanlar sunuyoruz. 

Yenilikçi ve stratejik değer yaratan ürünler geliştirerek ulusal ve uluslararası platformda hizmet veren bir tasarım markası olarak, bir inovasyon odağı haline gelmeyi hedefliyoruz. Tasarımın takım oyunu olduğunu biliyor, dinamik ve çoksesli ekibimizle tasarım sürecinin dinamiklerine uygun hareket ediyoruz.Teknolojinin, kullanıcının satın alabileceği ürün haline gelmeden katma değer yaratmadığını biliyor, Türk malını markalaştırmak ve sürdürülebilir bir kalkınma sağlamayı amaçlıyoruz.